סולן "אירוסמית'" סטיבן טיילר אושפז במכון גמילה. הלהקה ביטלה הופעות

טיילר שב להשתמש בסמים אחרי למעלה מעשור, בעקבות שימוש במשככי כאבים אחרי ניתוח ברגלו. הלהקה מקווה לשוב לבמה בספטמבר

להקת "אירוסמית'" הודיעה היום (רביעי) על ביטול הופעותיה הבאות בלאס וגאס, בעקבות התאשפזותו של הסולן, סטיבן טיילר, במכון גמילה.

"טיילר אשפז את עצמו מרצון על מנת להתמקד בעת הקרובה בבריאותו ובמסע להחלמה", נכתב בהצהרה רשמית שפרסמה להקת הרוק האמריקאית הוותיקה. טיילר, בן 74, היה נקי למעלה מעשור אך שב לאחרונה להשתמש בכדורי מרשם באופן נרקוטי, בעקבות ניתוח ברגלו.

שורת הופעותיה של הלהקה בלאס וגאס היתה צפויה להיפתח ב-17 ביוני, ונדחתה לפי שעה לספטמבר. על הניתוח נכתב בהודעה כי "היה אמור להכין את טיילר לבמה".

מוקדם יותר השנה ביטלה "אירוסמית'" את סיבוב ההופעות האירופי והאמריקאי המצופה שלה, בגין מה שתארה כ"אי ודאות סביב התנאים הלוגיסטיים תחת מגבלות הקורונה".

לאורך השנים דיבר טיילר לא אחת על התמכרויותיו. לדבריו, התנסה לראשונה עם סמים בנעוריו בשנות ה-60. בראיון למגזין GQ מ-2019 אמר כי "אני לא חושב שבשנים הראשונות שלנו, בשנות ה-70, היו בכלל להקות שידעו מהי פיכחות. תמיד הרגשתי שלא משנה כמה השתמשתי - לא הצלחתי להגיע להיי האולטימטיבי".

ב-1998 עבר טיילר לראשונה תהליך גמילה, לאחר שחבריו ללהקה התארגנו והפצירו בו לטפל בעצמו. הוא חזר להשתמש בסמים בשנת 2009, אז התאשפז מרצון במכון הגמילה המוכר "בטי פורד".