עובד בית ליסין לשעבר כתב כתובות בצואה נגד מנכ"לית התיאטרון

בדיקת מצלמות האבטחה חשפה את זהות כותב האמירות שהופיעו בסוף השבוע במעלית התיאטרון, שבנוסף גנב תלבושות מההצגה "ארבע אמהות". בהמשך נצפה לובש ברחוב שמלה מההצגה

מקרה מוזר על גבול המטריד התרחש בסוף השבוע בתיאטרון בית ליסין שבתל אביב: צוות ההצגה "ארבע אימהות" הופתע לגלות שחלק מתלבושות ההצגה נגנבו, והוחלפו בערימת סיגריות. בנוסף, במעלית התיאטרון נכתבו אמירות נגד מנכ"לית התיאטרון, ציפי פינס, ובכירים אחרים בתיאטרון, באמצעות צואה. בין היתר נכתב "ציפי פינס נצלנית".

בהצגה, שכתב דניאל לפין וביים אילן רונן, מככבות לירית בלבן, מירב פלדמן, עדי גילת ושירי גדני, לצד שחקנים ושחקניות נוספים. ההצגה היא קומדיה העוסקת בבן (אודי רוטשילד) שלו זוג אימהות לסביות אשר נפרדו ולכל אחת מהן בת זוג חדשה. ככל הנראה, ההצגה עצמה לא היתה מטרת הבזיזה ומדובר במקריות.

לאחר בירור באמצעות מצלמות האבטחה במקום, התברר היום (ראשון) כי מדובר בעובד התיאטרון לשעבר, שככל הנראה לוקה בנפשו. "מבירור שערך התיאטרון הבוקר, ומצפייה במצלמות האבטחה, עולה כי מדובר בעובד לשעבר של התיאטרון, שסיים את עבודתו לפני שנים רבות", נמסר היום מתיאטרון בית ליסין. "כמו כן, העובד נצפה היום על ידי אחת מעובדות התיאטרון, כשהוא מתהלך ברחוב לבוש בשמלה של ההצגה".

אמש ההצגה התקיימה כרגיל, אחרי שצוות ההפקה הצליח להשלים את החוסרים ולאלתר עם מה שניתן. עוד ציין גורם המעורב בהפקה כי על משתתפיה נאסר להגיב בנושא.

מנכ"לית התיאטרון, ציפי פינס, לא נענתה לפניית עיתון "הארץ" לקבלת תגובתה.